Červenec 2007

O co jde?

20. července 2007 v 17:55 | Hanyou |  InuYasha
Vím, že se to tu mihlo, ale neuložilo se to do rubriky,. takže ještě jednou. Jo, když najedete na obrázek, objeví se tam jméno oné osůbky.

Příběh se odehrává v dávné minulosti, ve světě kde proti sobě bojují lidé a démoni. Spojnicí mezi těmito světy je posvátna studna. V přítomnosti žije obyčejným životem studentka Kagome, která jednoho dne při oslavě svých 15.narozenin spadne do studny, kterou její rodina vlastní už několik generací. Na druhé straně na ní čeká nový svět. V jedné vesnici se dozví, že to není náhoda že sem spadla, ale osud, protože je reinkarnací mocné kněžky Kikyo, která zde žila před 50 lety. Kagome zjišťuje, že v jejím těle se nachází posvátný klenot Shikon no Tama (klenot čtyř duší), po kterém prahnou všichni démoni i lidé. Vesnici napadne démon Stonožka a vystrašená Kagome hledá úkryt v lese, kde narazí na polovičního démona (hanyou) InuYashu, který je zaklet šípem na stromě právě od kněžky Kikyo. Kagome v něm vidí jedinou šanci na záchranu, tak šíp vytáhne a tím zlomí kouzlo. Když InuYasha zabije Stonožku, snaží se od Kagome dostat Shikon. Kaede, Kikyina sestra, mu přičaruje růženec (náhrdelník, pokud chcete) a žádá po Kagome, aby řekla nějaké Podrobovací slovo. Kagome, inspirovaná InuYashova psíma ušima, vykřikne sladké slůvko SEDNI a milý Iník sebou práskne o zem. Když je napadne druhý démon, Kagome posvátným šípem omylem rozbije Shikon na tisíce střípků. Nyní je hledají po celém Japonsku a bojují proti démonům. Postupně se k nim přidávají Shippo (malý liščí démonek), Miroku (VELKÝ úchylácký mnich, prosící každé děvče, aby mu povinula dítě) a Sango (zabiják démonů).
Příběh se zamotává a dozvídáme se kdo je Naraku, jaký byl vlastně opravdový vztah InuYashy a Kikyo a proč ho zapečetila.


Tokyo Mew Mew

18. července 2007 v 21:28 | hanyou |  Videa
Zravím! Jo, jsem to opět já. Znovu dávám do složky Videa další příspěvky. Tentokrát je to Tokyo Mew Mew, kde Kisshu "útočí" na Ichigo.

PS: Kámošovi jsme zažali říkat Kisshu, protože každou holku chtěl líbat. Teď má útrum. Skoro měsíc je pod čepce. :-P (Sory kámo)

InuYasha-Andělské srdce 1.část

18. července 2007 v 17:37 Povídky - vaše
Tahle povídka je od jedné super holčiny, která mi povolila dát sem na můj blog její výtvor.
Inuyasha

,,Mohli bychom si odpočinout?" Žadoní Kagome a Inuyasha teď už doopravdy vypění. ,,Tak poslyš, odpočívali jsme zhruba před hodinou a před tou další taky, neříkej mi že jsi zase unavená.!" V Kagome se zmenší dušička, ale navenek nedá nic znát. ,,Fajn." Odsekne a vykročí rázným krokem vpřed. Inuyasha se podrbe na hlavě, ale nic nenamítá. Moc dobře si uvědomoval jak by tahle diskuse mohla dopadnout.
Proč jen se tak chová? Jsem člověk, je přece úplně normální že jsem unavená. Ale je normální abych byla unavená tak často? Na další myšlenky však Kagome nezbývá čas, udělá se jí tma před očima a omdlí.
,,Kagome!" Inuyasha se k ní vrhne. ,,Kagome co se stalo? Vstávej. Kagome." Za Inuyashou praskne větev. Ten instinktivně sáhne po Tessaize, ale z nějakého důvodu ji nemůže vytáhnout z pouzdra (bo pochvy. Jak chcete.) ,,Kdo je tam?!" ,,Uklidni se nechci ti ublížit." Ozve se za Inuyashou. Ten už se otočí a hledí zpříma do očí mladé dívce. Dívka má dlouhé fialové vlasy a oči stejné barvy, vzhledově vypadala na osmnáct let, ale bylo jí mnohem víc. ,,Jmenuji se Hitomi. Omlouvám se za to náhlé vpadnutí." Hitomi odstoupí od Inuyashi. ,,Hned ti řeknu co tu hledám, jenom se postarám o tu dívku Kagome." Inuyasha jí však zastoupí cestu. ,,Tak moment, ještě jsi neřekla kdo jsi." Dívka povytáhne obočí. ,,Už jsem řekla, jmenuji se Hitomi." ,,No to je hezký, ale co takhle říct svůj původ. Víš nesetkávám se moc často se zdvořilými démony." Hitomi na něj pohlédne. ,,Ach tak. Inuyasho mohu tě ujistit že nejsem démon, bohužel ještě není ta správná chvíle abych ti řekla kdo opravdu jsem. Můžeš mě pustit ke Kagome?" Inuyasha chce ještě něco namítnout, ale nemůže promluvit. Hitomi si klekne nad Kagome a přiloží jí dlaň na čelo. Kolem ní se začne tvořit modré světlo, které pomalu přestoupí do Kagome.
,,Kagome se za chvíli probere." Inuyasha na Hitomi hledí s úžasem, ale rozhodl se na nic nevyptávat. Posadil se vedle Kagome a majetnicky jí k sobě přitiskl. ,,Vidím že tě k té dívce něco přitahuje." Inuyasha napne uši. ,,Jak to víš?" ,,Máte oba kolem sebe oba stejnou auru." Než se Inuyasha stačí zeptat na další otázku se Kagome probere. (Taky vám ta věta nedává smysl? O_O) ,,Inu…yasho.Co co se stalo?" Inuyasha pomůže Kagome aby se posadila.
,,Gomenasai Kagome, nikdy jsem to nepoužila, ale tohle byla krajní situace." Hitomi Kagome a Inuyashovi vysvětlila že ona několik dní ubírala Kagome sílu, proto byla tak unavená. ,,To je v pořádku já se z toho brzy dostanu." Pak otočí hlavu k Inuyashovi a pronese ,,Pokud mě tady někdo nechá odpočívat." ,,Feh…" urazí se Inuyasha. Hitomi se zakření.
Ti dva jsou roztomilí, chovají se k sobě jako kočka a myš, ale vzájemně si imponují. ,,Nebude vadit když se k vám na chvíli přidám?" ,,Samozřejmě že ne, jsme zvyklí na společnost. Naši přátelé se od nás na chvíli odpojili, potřebovali si něco zařídit." ,,Myslíš Sangu, Miroka a Shippa?" zeptá se Hitomi. Kagome udiveně přikývne. ,,S tvojí životní silou se do mě vlilo i pár tvých vzpomínek." Vysvětlí Hitomi.
Kagome se brzy uložila ke spánku. Hitomi toho využije na provokování Inuyashi. Moc dobře si ověřila jeho povahu, věděla že je citlivý ohledně tématu láska, ale potřebovala se dozvědět proč. Chtěla mu pomoct.
,,Inuyasho? Víš jak jsem mluvila o té auře co obklopuje tebe a Kagome?" Inuyasha kývne. ,,Měl bys vědět že je v ní zapojeno mnoho vašich citů." ,,Například?" Hitomi se pousměje. ,,Vidím že jsi zvědaví. Co kdyby sis odpověděl sám.?" Inuyasha se zamyslí. ,,Hm…řekl bych že přátelství?" Zkusí Inuyasha. Hitomi bylo jasné co odpoví. ,,To taky, ale než abych tě nechala tápat řeknu ti co vidím já. Máte k sobě opravdu blízko, ale přece jen daleko. Navzájem si důvěřujete, a ještě bych podotkla že Vaše přátelství se rovná vztahu mezi mužem a ženou. Ano Inuyasho nedívej se tak, je to láska." Inuyasha zrudne. Věděl že má Kagome hodně rád, ale nikdy ho nenapadlo že ji miluje.

Já a moje dvojnice

16. července 2007 v 22:21 | Hanyou |  Já, má rodina a mé další já
Ahojda,
jj, jsem to zase já. Takže něco na úvod:

Jméno: Věra (nesnáším ho!)
Bydliště: Chomuotv
Věk: 18 (Vypadám na 12, to víte, jsem poloviční démon. ^.-)
Zvláštní znamení: Dvě jizvy na čele, nosím dva řetízky
Já jako pěst na oko: Duševně jsem stále dítě a taky mám vadu řeči - ráčkování (viz jméno nahoře...)
Co miluji: Kočky, magii, rodinu, anime, knihy, plyšáky a... JÍDLO! ^.^
Сo nesnáším: Pomluvy, držkovou polívku a hluk
Co se se mnou děje, když nevnímám okolí: No, přemýšlím nad povídkama, vzpomínám na své minulé životy nebo probírám svůj vlastní život (pokud mě někdy uslyšíte na 5 vteřin broukat si nějakou písničku, pak jsem si vzpomněla na trapas). Díky svému zamyšlení často neslyším.
Čím vůbec jsem: Jsem vyučená cukrářka a jedu dál. Teď budu 2 roky na nástavbě, tak mi držte palečky!


A co moje dvojnice?

Jméno: Jana
Bydliště: Čičmany
Věk: 18
Zvláštní znamení: Vypadá jako já, ale má na pravé straně bílý pramen vlasů.
Jako pěst na oko: Je to tak trochu můj protiklad... Jo, málem bych zapomněla-má pod levým okem spáleninu.
Co miluje: Psovité šelmy, knihy, anime a svojí dílnu na motorky
Co nesnáší: Když se jí někdo pokouší balit nebo si jí splete se mnou.
Co se děje, když nevnímá okolí: Je duchem ve své dílně a předělává motorku...

Jistě jste si všimli, že tu není napsáno čeho se bojíme. No, já už svůj strach překonala a Jana se narodila jako kus kovu (sory Jani -.-,). Je tu ale něco, čeho se bojím, ale to nikdo nemůže použít proti mě. A pokud ano.................tak jsem v háji!


A tady nás máte:

Relict 2

16. července 2007 v 21:53 | Hanyou |  Videa
Tohle jsem našla na youtube. Doufám, že se vám to bude líbit. Po předchozí zkušenosti a rady mé oblíbené sestřenky (Wikiss), jsem se rozhodla to zkusit znovu. ^.^