Květen 2008

Hanyou v dimenzi magie - Cesta soužití

31. května 2008 v 22:07 | Hanyou |  Povídky - moje
Tak je tu další kapča. Opět se nelekejte názvu, protože trpět budu asi zase já. Už jsem vám řekla, že píšu a přitom nevím jak bude příběh pokračovat?

Lidskost? Mno, uvidíme...

30. května 2008 v 21:14 | Hanyou |  Já a moje kecy, kecy, kecy, kecy
Rozhodla jsem se na naší škole udělat takový menší průzkum: POVOLIT HOMOSEXUÁLNÍM PÁRŮM ADOPTOVAT DÍTĚ / POVOLIT SOUROZENECKÝ SŇATEK / ANI JEDNO!
V pondělí vám tu zveřejním výsledky.
PS: Co vy na to? Jakou odpověď byste mi dali?

Hanyou v dimenzi magie - Já žiju!

29. května 2008 v 20:32 | Hanyou |  Povídky - moje
Nelekejte se názvu, protože v téhle kapče nehodlám umřít! ^-^ Snad se vám z minulé kapitolky neudělalo zle, tak vám přihazuju další.
PS: Tohle píšu ještě před zveřejněním prvního dílu a nehodlám tyhle komenty měnit.
PS2: To, co budu říkat česky, bude proloženě.

Manimal

28. května 2008 v 20:09 | Hanyou |  Filmy
Na tohle jsem jednou narazila úplnou náhodou. Nevím kde to sehnat, ale našla jsem takous-takous recenzi a pár ukázek.
Anglický překlad: Jonathan Chase byl přijat britskou univerzitou na profesora na univerzitě v New Yorku, kteří měli neobvyklé schopnost přeměnit v jakýkoli druh zvířete. Použil své pravomoci k boji trestné činnosti spolu pěknou policistkou Brooke.

Kdybyste někdo věděl něco víc, pls napište. Arigato!

Dotaz k nové povídce

27. května 2008 v 18:34 | Hanyou |  Já a moje kecy, kecy, kecy, kecy
Dokončila jsem jednu povídku, takže se dohodněte, jestli to chcete mít na jednu stránku (a těšit se tak na další pokračování) nebo po kapitolách (a tak tu povídku co nejrychleji dočíst).
PS: Ne, není to o Elfen Lied!

Menší smetiště

27. května 2008 v 17:39 | Hanyou |  Hlášky
Jen co jsem dala blog do rekonstrukce, slyšela jsem tolik hustých hlášek, že jsem začala hlavou třískat o lavici. Proč já, idiot, jsem s rekonstrukcí nepočkala? Teď si budu ždímat mozek jaké ty hlášky vlastně byly...

Baa, Baa, Black Sheep

25. května 2008 v 17:29 | Hanyou |  Videa
Béé, béé, černá ovce... Znáte to? Ne? tak buďte rádi! Z Hanyou to vymlátilo její depku a teď jí ta písnička straší v hlavě. Nepomohl ani opening Vraždící princezny...

Hanyou v dimenzi magie - Jako v Zero no Louise

24. května 2008 v 20:00 | Hanyou |  Povídky - moje
Ano, je to sice trochu trapné, ale rozhodla jsem se napsat příběh o sobě (Wikiss, nech si tu poznámku!). Nelekněte se mého charakteru, protože já opravdu někdy patřím do Bohnic a u mě se nálada střídá častěji, než je zdrávo. První kapča je věnována Tori, jako omluvu za krátký epilog u Iníka. Tak tu první kapču ve zdraví přežijte! ^-^ NYA!

Jak se jede na chmel

24. května 2008 v 12:45 | Hanyou |  Já a moje kecy, kecy, kecy, kecy
No jo, zase vás budu prudit mým kecáním. ^-^ Původně jsem tam měla být od 11. do 17., ale jaksi to nějak nevyšlo...
Odjezd: 8:30, příjezd: 10:30
Přijela jsem celá natěšená, že budeme zavádět (namotávat na dráty), ale vylezlo z nich, že ještě nemají napíchané dráty do babek (chmel), takže to musíme udělat my. "No nic, nějak to zvládneme." Vyfasovali jsme rukavice "Tou oranžovou gumou dolů!" s pícháky "Braň se, lítý červe!" a babosedem "Tahle popelnice se rozsype, jakmile se v ní nadechneme!!!" jsme jeli na pole "Tak tohle je to úžasné pole?". Po dvou dnech jsme s pícháním skončili. Mimochodem, bylo něco přes třicet a my dostávali samá horká jídla, která by nestrávila ani cementová míchačka. S vidinou, že místo vyhladovění se můžeme otrávit, jsme polkli s nechutí každé sousto. Pak jsme zaváděli "Kde ten končí?" "Počkej, mám tu dalekohled.......... JÁ TEN KONEC NEVIDÍM!!!!!!!!!!!". Tady si Hanyou vyhrála. MILUJU pižlání v hlíně a namotávání (takhle namotávala hrách na zahradě). Bohužel, čím víc jsem se blížila ke konci, tím víc jsme všichni cítili z vedlejšího pole hnusný zápach. "Tady něco chcíplo!" "V tom případě to nemůže být ze Země, protože mi to leptá i moje beďáky!" Moucha nás obtěžovaly kde mohly. Lezly nám po zádech, létaly nám do očí, do uší a jedné holce dokonce do šortek! Udělala jsem za den sotva 1/3 řádku. Další den mi bylo tak blbě, jako nikdy v životě. Mzslela jsem, že by to mohlo být tím jídlem a nočníma návštěvama, co pořádala naše spolubydlící Simča. Když jsem se konečně po dokončení řádku svalila u svačiny na zem a celá zpocená si vzhrnula tepláky, čekal mě šok. Na noze kousanec jak blázen, zapálený a tvrdší než diamant. Kdybyste mě řízli do nohy, vůbec bych to necítila (a je fakt, že to zkoušela!). Naše třídní byla v tu chvíli na zhroucení. Odvoz domů byl neodkladný. Výsledek u doktorky: Nevíme co tě kouslo, ale bylo to infikované. Takže Hanyou byla na chmelu tři a půl dne, zhubla ze 60 kilo na 52, dostala pár injekcí s antibiotiky a dostala malinkou částku za chmel.
A naše mimochmelová aktivita? První den jsem prolezla celou vesnici, zatímco ostatní prolézali hospodu. Druhý den jsem prolejzala hospodu, zatímco ostatní se ožrali na ubytovce. Třetí den jsem padla do postele a četla si Draka jeho veličenstva, zatímco se opila jak ubytovna, tak učitelé. Tuhle noc si k nám Simča natáhla do pokoje kluka a do jedné hodiny ráno s ním kecala. Hanyou byla na nervy, ospalá, pokousaná (ano, zrovna v tu chvíli jí to COSI kouslo) a vzteklá. Když už jsem sahala po poslední možnosti (zabít je oba, i kdyby mě za to zavřeli), přišli ožralí učitelé a udělali takový pořádek, že celá ubytovna během půl minuty ztichla. Simča samozřejmě přišla před svítáním, že si chce ještě pokecat. To už ale holky nevydržely a vykoply jí. Pak přišel nějaký kluk a povídal si s Mončou, která chudák mluvila ze spaní. To už bylo moc. Vylítla jsem na něj tak, že se přerazil o dveře.
Ještě nějaká rada pro ty, co chtějí jet na chmel: Jakmile přijedete, OKAMŽITĚ popadněte ručník, mýdlo, šampon a vlítněte do koupelny, jinak půjdete na řadu o půlnoci a budete se sprchovat ledovou vodou.

InuYasha - Sedm zrcadel brány 3

22. května 2008 v 19:52 | Hanyou |  Povídky - moje
Další kapča je tady, jenom doufám, že se u toho nenudíte.
Airet se dostává do formy a má chuť dát Narakovi výchovných pár facek. Co se ale stane, když jí zkontaktuje někdo z druhého břehu?