Červenec 2012

Gomene...

26. července 2012 v 18:09 | はんよう |  Já a moje kecy, kecy, kecy, kecy
Já vím, měla jsem zveřejnit pár povídek nebo článků, ale nějak se na to nemůžu soustředit. Mám prostě "Nothing box". Pokud se pokusím napsat nějaký příběh, není to ono. Je to suché. Víc suché, než milióny let stará vysušená zombie. O_o
Snad tenhle stav brzy opadne, protože ty povídky, co tu mám, se týkají pozastavených povídek Hiori LOL, KNNZ a HKNTaG apod. Těšte se!


Stěhování národů

16. července 2012 v 18:03 | はんよう |  Já a moje kecy, kecy, kecy, kecy
Nebojte se, tohle není matirutní téma z dějepisu! ;-)

Tak nás vytopili...

8. července 2012 v 8:42 | はんよう |  Já a moje kecy, kecy, kecy, kecy
Včera jsem šla spát a najednou slyším proud. Fajn, dělali nám nové stoupačky, je slyšet všechno, na to jsem si zvykla. Jenomže proud nepřestával a určitě žádný člověk nemá měchýř o velikosti dětského bazénku a taky by v půl jedenácté nevytíral. Tak jsem se šla kouknout.
Hezky to teklo. Ne moc, ale teklo. A ten smrad bych vám nepřála cítit! X_X
Tak jsem se rychle oblíkla a vyběhla nahoru. Ťukám, bouchám, nic. Za dveřma kroky, šoupnutí krytu na kukátko, zašoupnutí a kroky pryč.
"No to si dělaj-" Pes to určitě není, ten by nezíral kukátkem na lidi!
Opět ťukání. Nic. Jdu o další patro výš. Tam ani pohyb. Buď už spali nebo odjeli na dovču.
Kašlu na to. Zavolala jsem to Satanovi do práce a dohodli se na postupu až ráno.

Dneska, ač jindy sousedi vesele šoupou nábytkem, bylo sakra ticho. Teda ne moc ticho, přeci jenom zavrzali, ale abychom o tom nevěděli. Křeček by záviděl mému prskání!
Jelikož už nic neteklo, schytala to jenom stropnice, kde je zabudované světlo a drátky pod napětím. Měla jsem radost. Po sprše jsem si vydechla, že už je konec, ale nebyl. Jako by čekali na to, až se začnu sprchovat, spláchli. To ale nevěděli, že se nesprchuju půl hodiny, ale jenom pět minut. A taky mám uši jako rys.
Stala se nechuťárna. Jak jsem byla vymydlená, tak byl proud silnější. Ano, mohla jsem se vydrhnout znova. Popadla jsem foťák a začala jak fotit, tak natáčet.

Satan zašel nahoru a za domovnicí. Nikdo není doma. A brácha mi to taky nebere. Oba jsme nasraní.

Zlé sny

5. července 2012 v 22:20 | はんよう |  Já a moje kecy, kecy, kecy, kecy
Perex